Domácí kuchyně

Naše restaurace nabízí jídla v duchu české domácí kuchyně, klasické hotovky, chuťovky k pivu, speciality z grilu a především vlastní pizzu dle italské receptury.

Myslíme samozřejmě i na milovníky chmele. Vybrat si mohou z piv od pivovarů Holba, Svijany, Bernard, Budvar a víkendově nabízíme speciály z minipivovarů.


  • Otevírací doba: 16–21h, po dohodě i dříve/později.
  • Kapacita: více než 200 míst, z toho výčep – 40 osob, restaurace – 60 osob (polovina míst je v boxech s intimním prostředím), salonek – 30 osob, zahrádka 100 osob (v provozu podle počasí od května do října).
  • Parkování: před restaurací.

Raymond's pizza

Vybírat můžete ze 14-ti druhů voňavých a křupavých pizz ø 33cm, které jsou připraveny z kvalitních surovin dle originální italské receptury.

Další nabídka

Dle individuálních požadavků jsme Vám připraveni nabídnout akci na klíč pro uzavřenou společnost ve všech prostorách hostince Na Rybníčku. Disponujeme širokým sortimentem gastronomického vybavení, které půjčíme po předchozí domluvě a rádi zajistíme Vaši akci i mimo naše prostory, prostřednictvím sehraného cateringového týmu. Mimo otevírací dobu v letní sezóně připravujeme pro hosty a ubytované, dnes tolik oblíbený SAMOČEP. Občerstvit se sami točeným pivem a limonádou, kdykoliv dle své libosti budete moci ve stánku Elvíra u pergoly.

Rezervace