Dlouhodobé ubytování pro firmy a větší skupiny za zvýhodněné smluvní ceny!

3 lůžkový pokoj č. 1

Nově zrekonstruovaný 3 lůžkový pokoj v podkroví, situovaný na západní stranu s hydroboxem v mezonetové koupelně. Možnost spojit 2 lůžka na manželskou postel.

1300 Kč
za noc
Rezervace

4 lůžkový apartmán č. 2

3 lůžkový podkrovní apartmán v dřevem provoněném alpském stylu, kde Vás každé ráno probouzí vycházející slunce zpoza kopce Zbová.

1900 Kč
za noc
Rezervace

4 lůžkový pokoj č. 3, 4, 5, 6

Čtyři nově vybudované 3 lůžkové podkrovní pokoje s hydroboxem v koupelně, situované na východní stranu. Možnost spojit 2 lůžka na manželskou postel.

1900 Kč
za noc
Rezervace

5 lůžkový apartmán č. 7

Nově vybudovaný podkrovní pokoj s vanou v prostorné koupelně. Pro náročnější zájemce je možné ho propojit s dalším pokojem, tím vznikne 10 LŮŽKOVÝ PROPOJENÝ APARTMÁN Č. 11

2100 Kč
za noc
Rezervace

3 lůžkový pokoj č. 8, 9, 10

Tři nově vybudované menší 2-3 lůžkové podkrovní pokoje situované na východní stranu. Možnost spojit 2 lůžka na manželskou postel.

1500 Kč
za noc
Rezervace

8 lůžkový propojený apartmán č. 11

Apartmán oddělený samostatným vstupem a schodištěm. K dispozici jsou dvě ložnice se dvěma koupelnami a kuchyňským koutem.

3700 Kč
za noc
Rezervace

Sauna a Solárium

Pro ubytované je k dispozici v samostatné části patra originální finská sauna s ochlazovnou a masážním hydroboxem až pro 5 lidí. V přízemí je k dispozici solárium s vlastní sprchou a toaletou.

Rezervace